+370 686 22102

Gintaras Ignatavičius

Verslo konsultantas, vadybos praktikas ir mokymų treneris

+370 686 22102
info@mokymuakademija.lt

Ekspertinės sritys:
Strateginis žmogiškųjų išteklių valdymas, lyderystė, pokyčių valdymas, pardavimai ir oratorystė.

Malonu susipažinti:
Esu Mokymų akademijos įkūrėjas ir vadovaujantis partneris - energingas, kūrybingas, veiklus bei pozityvus žmogus. Suaugusiųjų mokymo sertifikacijas 2010 m. įgijau tarptautinėje organizacijoje Junior Chamber International (JCI) - esu sertifikuotas mokymų treneris. Nuo 2012 m. kuriu ir įgyvendinu suaugausiųjų mokymo programas savo įkurtoje konsultacijų ir mokymų įmonėje Mokymų akademija. 2013 - 2015 m. savo žinias gilinau studijuodamas Kauno technologijos universitete, Ekonomikos ir verslo fakultete, „Strateginės lyderystės“ magistro studijų programoje. Labai domiuosi strateginiu žmogiškųjų išteklių valdymu. Tarptautinės bendravimo ir bendradarbiavimo patirties semiuosi JCI organizacijos veikloje, esu JCI Senatorius. Esu vienos didžiausių verslo rekomendacijų organizacijos BNI Lithuania narys ir BNI Amber skyriaus prezidentas.

Mane įkvepia:
„Visi žmonės eina tais pačiais gyvenimo keliais, bet ne visi vienodai įmina pėdas“ Viktoras Hugo

Mokymų ir konsultavimo temos:
Situacinė lyderystė, pavyzdžio lyderystė, efektyvus vadovavimas.
Verslo modelių kūrimas, rezultatyvios pardavimo strategijos, efektyvus klientų aptarnavimas.
Efektyvi komunikacija, sklandus viešasis kalbėjimas, įtaigi prezentacija.

Klientai vertina:
Mano pozityvumą, kūrybingumą, įtaigumą, betarpišką ir nuoširdų bendravimą, profesionalumą bei gebėjimą sudėtingus dalykus pateikti paprastai ir suprantamai.

Linkiu Jums:
Savo darbo praktikoje ne kartą įsitikinau, kad tiek lyderiui, tiek vadovui ar besimokančiam pardavėjui svarbiausia yra kurti pasitikėjimą ir atvirą grįžtamąjį ryšį. To Jums ir linkiu! Neabejoju, kad rezultatai Jus nustebins!

Įkvepiančių sumanymų!