+370 686 22102

Klientų atsiliepimai

Klientai apie mus ir mūsų darbus:

DIAB UAB taria Jums didelį AČIŪ už puikiai suorganizuotą įmonės komandos renginį. Viskas buvo išpildyta nepakartojamai gerai. Dėkojame visiems renginio organizatoriams ir vedėjams, kurie originaliais žaidimais ir komandinėmis užduotimis padėjo mūsų įmonės vertybes įsisavinti dar giliau. Jūs suformavote ir sustiprinote mūsų įmonės komandinę dvasią ir nuo šiol tikimės dirbti savo kasdieniniame darbe dar naudingiau ir našiau. Kiekvienas, norinti turėti gerą, linksmą ir naudingą renginį, nedvejodami kreipkitės į Mokymų Akademiją.
Diab UAB
Jolanta Birkantaitė
Personalo vadybininkė
Esu dėkingas Mokymų akademijai už pravestus derybų mokymus, kurie buvo tinkamai subalansuoti ir priderinti prie mūsų kompanijos darbuotojų kompetencijų bei mūsų klientų specifikos. Praėjus net pusmečiui po derybų mokymų, darbuotojai savarankiškai ir tinkamai veda derybas.
AB CRANBALT
Egidijus Koviera
Generalinis direktorius
Steve Jobs yra pasakęs: „atlik žingsnį ir kelias atsiras pats“. Pasirinkdami Gintaro ir Žano mokymus atlikome teisingą žingsnį. Buvo visko: įsigilinimo į verslo specifiką, energijos, sistemingo darbo ir Aikido principų taikymo versle. Ramirent kolektyvas nuolatos ieško kelių kaip išsiskirti ir būti geresniais konkurencinėje aplinkoje. Mums padeda standartinių ribų praplėtimas, o Mokymų akademijos komanda puikiai geba tai organizuoti.
RAMIRENT Baltic AS Vilniaus filialas
Eligijus Baikauskas
Nuomos direktorius
Mokymų akademija suorganizavo labai praktiškus dviejų dalių mokymus mūsų pardavėjų komandai. Dėkojame ir vertiname, kad Mokymų akademija: Įsigilino į mūsų specifiką ir prieš patvirtinant mokymų programą praleido dieną stebėdami kelių pardavėjų darbą. Paruošė programą pritaikytą mums ir orientavo visą mokymo procesą į praktiką. Mokymų metu padėjo „nukalti“ konkrečias mums pritaikytas auksines frazes, kurias dabar naudoja pardavimų komanda. Supažindino su vertingais įrankiais, skirtais spręsti komunikavimo su klientais problemas, kuriuos nuo šiol naudosime mėnesiniuose susirinkimuose. Palaikė pozityvią ir kuriančią atmosferą visų mokymų metu!
UAB „Aconitum“
Vytautė Balanaškaitė-Šatė
Pardavimų skyriaus vadovė
Net ir aš turėdama 15 metų vadybinę patirtį, iš jų 8 metų vadovavimo patirtį šiuose mokymuose pati sužinojau įdomių, naujų dalykų, pasisėmiau naujų idėjų ir jas pritaikysiu. Visada tvirtinsiu, kad mokymai priklauso tik nuo žmogaus kas veda, būna kur miegas ima, o čia liūdėti nebuvo kada. Atrodo tai smulkmena, bet nei vienuose mokymuose nebuvau girdėjusi, kad negalima atsisėsti kol tau nepasiūlė šeimininkas....:) Taip susivokdavau, kad gal stalo gale sėdi, gal kitur... Visi žaidimai, pats vedimas, energija man žinoma nuo BNI, tikrai žinojau, kad nenusivilsiu, kad darbuotojai bus patenkinti, rekomenduosiu kitiems.
UAB DSP Plius
Irma Spudienė
Direktorė
Viso General Financing kolektyvo vardu noriu padėkoti už šauniausią įmonės vasaros šventę! Ačiū už rūpestį, nuoširdumą ir žinoma profesionalumą, viskas buvo atlikta be priekaištų. Besišypsantys iš pelkių išlipusių kolegų veidai, komandinė dvasia ir azartas lydėjęs visos programos metu tai tik patvirtina. Sėkmės ir toliau teikiant džiaugsmą kitiems!
UAB „General Financing"
Eglė Urbonaitė
Marketingo vadovė
Dėkoju Mokymų akademijos konsultantui Gintarui Ignatavičiui ir visai komandai už glaudų bendradarbiavimą ir profesionalią pagalbą įgyvendinant „Motyvacinės sistemos įdiegimas ir darbuotojų kompetencijų ugdymas“ projektą.
UAB „Valumina“
Darius Balčiūnas
Direktorius
Mokymų akademija nuolatinis Gorila partneris ir klientas. Vadovas Gintaras - puikus linksmo, nuoširdaus ir patikimo lektoriaus pavyzdys, su kuriuo dirbti išties miela.
Gorila.lt
Tautvydas Milaknis
Vadovas
Su Mokymų akademijos vadovaujančiu konsultantu Gintaru Ignatavičiumi turėjome vidinius mokymus vadovams “Lyderystė ir pasitikėjimas”. Vadovų mokymai – tai jau seniai gyvuojanti mūsų įmonės tradicija. Esame turėję jų daug ir įvairių. Taigi, nustebinti Splius, UAB vadovų komandą yra gan sunku. Tačiau dviejų dienų intensyvūs praktiniai mokymai viršijo mūsų lūkesčius: tai buvo įkvepianti ir naudinga patirtis kiekvienam. Visi buvome betarpiškai įtraukti į aktyvius komandos formavimo pratimus, galėjome akivaizdžiai pamatyti tobulintinus dalykus. Gerą nuotaiką kūrė profesionalus lektoriaus darbas, užsidegimas ir betarpiškas, nuoširdus bendravimas. Noriu pasidžiaugti, kad buvo išklausyti visi mūsų pageidavimai, programa adaptuota net pagal mūsų vadovų charakterį ir darbo specifiką bei įpročius. Ačiū Jums už nuoširdų darbą visos Splius, UAB vadovų komandos vardu!
Splius, UAB
Indra Ramanauskienė
UAB įmonių grupės personalo vadybininkė